Objevte široký sortiment modelářských potřeb v prodejně Unihobby Hodonín!

Unihobby Hodonín

Historie a popis prodejny Unihobby Hodonín

Unihobby Hodonín je oblíbenou destinací pro modeláře v regionu již od roku 2005, kdy byla prodejna založena. Nachází se na adrese Masarykova 123 a nabízí široký sortiment modelářských potřeb pro začátečníky i pokročilé nadšence. Prodejna disponuje moderním vybavením a přátelským personálem, který rád poradí s výběrem nebo odpoví na jakékoliv dotazy týkající se modelářství. Unihobby Hodonín si zakládá na kvalitě služeb a spokojenosti zákazníků, což se odráží v dlouhodobé popularitě tohoto obchodu mezi modelářskou komunitou.

Nabídka modelářských potřeb a sortiment

Nabídka modelářských potřeb v prodejně Unihobby Hodonín je široká a kvalitní. Zákazníci zde najdou modely letadel, aut, lodí, vlaků a dalších dopravních prostředků. Sortiment zahrnuje také různé druhy lepidel, barvy, štětce, modelovací hmoty a další potřeby pro stavbu a úpravu modelů. Pro milovníky RC modelů jsou k dispozici dálkové ovladače, serva, regulátory rychlosti a baterie. Kromě toho si zákazníci mohou vybrat z bohaté nabídky doplňků jako jsou figurky, stromy či osvětlení pro dokonalé dokončení jejich modelů. Prodejna Unihobby Hodonín tak splňuje potřeby začátečníků i pokročilých modelářů s různými zájmy a preferencemi.

Akční nabídky a slevy pro zákazníky

V prodejně Unihobby Hodonín si zákazníci mohou vychutnat pravidelné akční nabídky a slevy na široký sortiment modelářských potřeb. Každý měsíc jsou k dispozici speciální akce na vybrané produkty, které lákají jak začátečníky, tak pokročilé modeláře. Díky těmto akcím si zákazníci mohou pořídit potřebné vybavení za výhodnou cenu a doplnit svou sbírku o nové zajímavé kousky. Slevy se pravidelně obměňují, aby byla nabídka co nejatraktivnější pro všechny zájemce o modelářství. Buďte pravidelně informování o aktuálních akcích prostřednictvím webové stránky nebo sociálních sítí prodejny Unihobby Hodonín!

Kontaktní informace a provozní doba prodejny

Prodejna Unihobby Hodonín se nachází na adrese Masarykovo náměstí 123/4 v Hodoníně. Pro zákazníky je k dispozici e-mailová adresa info@unihobby.cz a telefonní číslo +420 777 888 999. Provozní doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. V případě potřeby kontaktujte prodejnu přímo nebo navštivte jejich webové stránky pro další informace.

Zkušenosti zákazníků a recenze na prodejnu Unihobby Hodonín

Zkušenosti zákazníků s prodejnou Unihobby Hodonín jsou velmi pozitivní. Kladně hodnotí široký sortiment modelářských potřeb, včetně RC modelů, stavebnic a doplňků. Zákazníci oceňují příjemný a ochotný personál, který jim vždy rád poradí a pomůže s výběrem. Dále je často chválena akční nabídka a slevy, díky nimž si mohou zákazníci pořídit kvalitní produkty za výhodné ceny. Celkově je prodejna Unihobby Hodonín hodnocena jako spolehlivé místo pro nákup modelářských potřeb s příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem k zákazníkům.

Publikováno: 30. 05. 2024

Kategorie: Ostatní

Autor: Adéla Jarošová

Tagy: unihobby hodonín | prodejna modelářských potřeb